  • MXLP4KE350CAE3
MXLP4KE350CAE3
advertisement
Manufacturer No:
MXLP4KE350CAE3
HK JDW NO:
523-MXLP4KE350CAE3
Step5Bar-code shipping tag
MXLP4KE350CAE3
  • Voltage - Breakdown (Min)
    333V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Clamping Voltage
    482V
  • Peak Pulse Current
    1A
  • Reverse Standoff Voltage
    300V
  • Peak Pulse Power
    400W
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Breakdown Voltage
    350V
  • Bidirectional Channels
    1
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ