  • MXLSMLJ22CAE3
MXLSMLJ22CAE3
advertisement
Manufacturer No:
MXLSMLJ22CAE3
HK JDW NO:
523-MXLSMLJ22CAE3
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
MXLSMLJ22CAE3
Step5Bar-code shipping tag
MXLSMLJ22CAE3
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
    DUAL
  • Terminal Form
    J BEND
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    35.5V
  • Peak Pulse Current
    84.4A
  • Reverse Standoff Voltage
    22V
  • Peak Pulse Power
    3kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Bidirectional Channels
    1
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    3000W