  • MXPLAD36KP33AE3
MXPLAD36KP33AE3
advertisement
Manufacturer No:
MXPLAD36KP33AE3
HK JDW NO:
523-MXPLAD36KP33AE3
Datasheet:
MXPLAD36KP33AE3
Step5Bar-code shipping tag
MXPLAD36KP33AE3
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    36000W 36kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    676A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    33V