  • MXRT100KP220CA
MXRT100KP220CA
advertisement
Manufacturer No:
MXRT100KP220CA
HK JDW NO:
523-MXRT100KP220CA
Step5Bar-code shipping tag
MXRT100KP220CA
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Published
    2015
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
  • Voltage - Breakdown (Min)
    245V
  • Power - Peak Pulse
    100000W 100kW
  • Clamping Voltage
    434V
  • Peak Pulse Current
    231A
  • Reverse Standoff Voltage
    220V
  • Peak Pulse Power
    100kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    5mA