  • MXSMLJ20A
MXSMLJ20A
advertisement
Manufacturer No:
MXSMLJ20A
HK JDW NO:
523-MXSMLJ20A
Datasheet:
MXSMLJ20A
Step5Bar-code shipping tag
MXSMLJ20A
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Terminal Form
    J BEND
  • Pin Count
  • Voltage - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    32.4V
  • Peak Pulse Current
    92.6A
  • Reverse Standoff Voltage
    20V
  • Peak Pulse Power
    3kW
  • Direction
    Unidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Unidirectional Channels
    1
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    3000W