  • MXSMLJ22AE3
MXSMLJ22AE3
advertisement
Manufacturer No:
MXSMLJ22AE3
HK JDW NO:
523-MXSMLJ22AE3
Datasheet:
MXSMLJ22AE3
Step5Bar-code shipping tag
MXSMLJ22AE3
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Terminal Form
    J BEND
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    40
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    35.5V
  • Peak Pulse Current
    84.4A
  • Reverse Standoff Voltage
    22V
  • Peak Pulse Power
    3kW
  • Direction
    Unidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Unidirectional Channels
    1
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    3000W