  • NBH-20-202
NBH-20-202
advertisement
Manufacturer No:
NBH-20-202
HK JDW NO:
165-NBH-20-202
Package:
Datasheet:
NBH-20-202
Step5Bar-code shipping tag
NBH-20-202
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    2nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    250μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm