  • NBM2317D60E1560T0R
NBM2317D60E1560T0R
advertisement
Manufacturer No:
NBM2317D60E1560T0R
Manufacturer:
Vicor Corporation
HK JDW NO:
834-NBM2317D60E1560T0R
Package:
Datasheet:
Description:
NBM2317S60E1560T0R EVAL BOARD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NBM2317D60E1560T0R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Series
    VI Chip® NBM™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Input
    38V~60V
  • Current - Output
    60A
  • Voltage - Output
    13.5V