NBN30-U4-A2
NBN30-U4-A2
627-NBN30-U4-A2
Module
10V~30V Inductive Module Polyamide (PA) Module
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
NBN30-U4-A2 Overview
NBN30-U4-A2 Features
Operating Temperature: -25°C~85°C
Sensing Distance: 1.181 (30mm)
Voltage - Supply: 10V~30V