  • NCP305LSQ26T1
NCP305LSQ26T1
advertisement
Manufacturer No:
NCP305LSQ26T1
HK JDW NO:
699-NCP305LSQ26T1
Datasheet:
NCP305LSQ26T1
Description:
1.5V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 16816
Step5Bar-code shipping tag
NCP305LSQ26T1
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
  • Supply Voltage
    1.5V
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • Pin Count
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Qualification Status
    COMMERCIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.8V
  • Voltage - Threshold
    2.6V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2mm