  • NFZ32BW151HN11L
NFZ32BW151HN11L
advertisement
Manufacturer No:
NFZ32BW151HN11L
HK JDW NO:
535-NFZ32BW151HN11L
Package:
2-SMD, Flat Lead
Datasheet:
NFZ32BW151HN11L
Description:
Ferrite Beads 1210 150ohm 30%
Step5Bar-code shipping tag
NFZ32BW151HN11L
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Package / Case
    2-SMD, Flat Lead
  • Weight
    15.989131mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    EMIFIL®, NFZ32BW
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    30%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    150Ohm
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Impedance
    150Ohm
  • Max DC Current
    700mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    822mOhm
  • Impedance @ Frequency
    150Ohm @ 1MHz
  • Height
    1.7018mm