  • NJM2882F33-TE1
NJM2882F33-TE1
advertisement
Manufacturer No:
NJM2882F33-TE1
Manufacturer:
Nisshinbo
HK JDW NO:
Nisshinbo-NJM2882F33-TE1
Package:
Nisshinbo
Datasheet:
NJM2882F33-TE1
Description:
Quantity:
In Stock : 10000
Purchasing and Inquiry
Low dropout regulator 75dB 30uVrms 300mA 1.0uF 3.3V 350mW