  • NJW4184DL3-33A-TE2
NJW4184DL3-33A-TE2
advertisement
Manufacturer No:
NJW4184DL3-33A-TE2
Manufacturer:
NJR Corporation/NJRC
HK JDW NO:
564-NJW4184DL3-33A-TE2
Package:
TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
Description:
Enable Fixed PMIC TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
Quantity:
In Stock : 10806
Step5Bar-code shipping tag
NJW4184DL3-33A-TE2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
  • Supplier Device Package
    TO-252-5
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input (Max)
    35V
  • Output Type
    Fixed
  • Output Configuration
    Positive
  • Current - Output
    300mA
  • Control Features
    Enable
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.3V
  • Number of Regulators
    1
  • Protection Features
    Over Current
  • Current - Quiescent (Iq)
    22μA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.1V @ 100mA
  • PSRR
    40dB (1kHz)