  • NLCV25T-330K-PFD
NLCV25T-330K-PFD
advertisement
Manufacturer No:
NLCV25T-330K-PFD
HK JDW NO:
769-NLCV25T-330K-PFD
Datasheet:
NLCV25T-330K-PFD
Step5Bar-code shipping tag
NLCV25T-330K-PFD
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    NLCV-PFD
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Current Rating
    120mA
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    5.46Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    16MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm