  • NLFV32T-100K-EFT
NLFV32T-100K-EFT
advertisement
Manufacturer No:
NLFV32T-100K-EFT
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-NLFV32T-100K-EFT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
NLFV32T-100K-EFT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NLFV32T-100K-EFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    250mA
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Max DC Current
    250mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    240mOhm
  • Height
    2.2mm
  • Height Seated (Max)
    2.3876mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Weight
    15.989131mg
  • Material - Core
    Ferrite
  • Published
    2013
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C