  • NMC1206X7R222K50TRP10F
NMC1206X7R222K50TRP10F
advertisement
Manufacturer No:
NMC1206X7R222K50TRP10F
HK JDW NO:
10881-NMC1206X7R222K50TRP10F
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
NMC1206X7R222K50TRP10F
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm