  • NPO0402HTTP101J
NPO0402HTTP101J
advertisement
Manufacturer No:
NPO0402HTTP101J
Manufacturer:
KOA Speer
HK JDW NO:
17435-NPO0402HTTP101J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 100pF, 50V, u00b15%, C0G/NP0, 0402 (1005 mm), 0.021T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/2mm pitch