  • NPO0603HTTD100J
NPO0603HTTD100J
advertisement
Manufacturer No:
NPO0603HTTD100J
Manufacturer:
KOA Speer
HK JDW NO:
17435-NPO0603HTTD100J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 10pF, 50V, u00b15%, C0G/NP0, 0603 (1608 mm), 0.035T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape