  • NRS6045T2R2NMGK
NRS6045T2R2NMGK
advertisement
Manufacturer No:
NRS6045T2R2NMGK
HK JDW NO:
782-NRS6045T2R2NMGK
Datasheet:
NRS6045T2R2NMGK
Description:
Quantity:
In Stock : 5928
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NRS6045T2R2NMGK
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    3.6A
  • Inductance
    2.2μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    28.6mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    60MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    6.4A
  • Rated Current-Max
    3.6A
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm