  • NS0101R000FB14
NS0101R000FB14
advertisement
Manufacturer No:
NS0101R000FB14
HK JDW NO:
866-NS0101R000FB14
Description:
Through Hole 1Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS0101R000FB14
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    47.5mm