  • NS10145T3R3NNV
NS10145T3R3NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS10145T3R3NNV
HK JDW NO:
782-NS10145T3R3NNV
Datasheet:
NS10145T3R3NNV
Step5Bar-code shipping tag
NS10145T3R3NNV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    NO
  • Current Rating
    6.1A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    12mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    36.1MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    7.33A
  • Height Seated (Max)
    0.191 4.85mm