  • NSE-34812-M4-25
NSE-34812-M4-25
advertisement
Manufacturer No:
NSE-34812-M4-25
HK JDW NO:
280-NSE-34812-M4-25
Description:
MACHINE SCREW M4
Step5Bar-code shipping tag
NSE-34812-M4-25
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Thread Size
    M4
  • Drive Type
    Phillips
  • Length
    28.1686mm
  • Length - Overall
    1.109 28.17mm
  • Length - Below Head
    0.984 25.00mm
  • Head Height
    0.125 3.18mm 1/8