  • NTR12F3653DTRF
NTR12F3653DTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR12F3653DTRF
HK JDW NO:
10881-NTR12F3653DTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTR12F3653DTRF
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    365kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Working Voltage
    150V
  • Rated Temperature
    70°C