  • NTR25A2802DTRF
NTR25A2802DTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25A2802DTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25A2802DTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTR25A2802DTRF
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Working Voltage
    150V
  • Rated Temperature
    70°C
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    28kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C