  • NTR25C4873BTRF
NTR25C4873BTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C4873BTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C4873BTRF
Description:
Thin Film, 487kOhm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C4873BTRF
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    487kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW