  • NTR50C3242CTRF
NTR50C3242CTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR50C3242CTRF
HK JDW NO:
10881-NTR50C3242CTRF
Datasheet:
NTR50C3242CTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTR50C3242CTRF
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    32.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Working Voltage
    150V
  • Rated Temperature
    70°C