  • NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07859
NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07859
advertisement
Manufacturer No:
NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07859
HK JDW NO:
545-NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07859
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4670
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07859
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    NX2016SA
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm