  • NX3225SA-16.000M-STD-CRS-2
NX3225SA-16.000M-STD-CRS-2
advertisement
Manufacturer No:
NX3225SA-16.000M-STD-CRS-2
HK JDW NO:
545-NX3225SA-16.000M-STD-CRS-2
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 109796
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NX3225SA-16.000M-STD-CRS-2
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±15ppm
  • Height
    609.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm