  • NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
advertisement
Manufacturer No:
HK JDW NO:
545-NX3225SC-30.320M-EXS00A-CS03981
Step5Bar-code shipping tag
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    NX3225SC
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    30.32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    6pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height
    711.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm