  • NX3241E0212.500000
NX3241E0212.500000
advertisement
Manufacturer No:
NX3241E0212.500000
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-NX3241E0212.500000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX3241E0212.500000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ NX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    70mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm