  • NZ2520SHA-80M-END5302A
NZ2520SHA-80M-END5302A
advertisement
Manufacturer No:
NZ2520SHA-80M-END5302A
Manufacturer:
NDK America, Inc.
HK JDW NO:
545-NZ2520SHA-80M-END5302A
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 3236
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NZ2520SHA-80M-END5302A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NZ2520SHA
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    9mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm