  • NZA-250-290
NZA-250-290
advertisement
Manufacturer No:
NZA-250-290
Manufacturer:
Desco
HK JDW NO:
194-NZA-250-290
Package:
Datasheet:
Description:
REFLOW NOZZLE 25.0MM X 29.0MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NZA-250-290
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Tip - Shape
    Nozzle
  • Series
    APR
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Tip - Type
    Rework
  • Height
    1.780 45.21mm
  • Length
    0.980 24.89mm
  • Width
    1.140 28.96mm