  • O016N002ARPP5N0000
O016N002ARPP5N0000
advertisement
Manufacturer No:
O016N002ARPP5N0000
HK JDW NO:
873-O016N002ARPP5N0000
Step5Bar-code shipping tag
O016N002ARPP5N0000
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    5V
  • Viewing Area
    66.00mm L x 16.00mm W
  • Dot Size
    0.55mm Wx0.65mm H
  • Outline L x W x H
    80.00mm x 36.00mm x 10.00mm
  • Character Size
    5.55mm Hx2.95mm W