  • OD1-B100H50I25
OD1-B100H50I25
advertisement
Manufacturer No:
OD1-B100H50I25
Manufacturer:
SICK, Inc.
HK JDW NO:
704-OD1-B100H50I25
Package:
Datasheet:
OD1-B100H50I25
Description:
SEN DISPLACE 50-150MM PNP/NPN
Step5Bar-code shipping tag
OD1-B100H50I25
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    OD Mini
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    2D Laser Displacement Sensor
  • Voltage - Supply
    12V~24VDC
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Termination Style
    Cable with Connector
  • Installation Distance
    50.0mm ~ 150.0mm