  • P0805E2402BN
P0805E2402BN
advertisement
Manufacturer No:
P0805E2402BN
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-P0805E2402BN
Description:
Thin Film, 24kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P0805E2402BN
  • Contact Plating
    Silver, Tin
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    24kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    1.91mm