  • P1812R-473H
P1812R-473H
advertisement
Manufacturer No:
P1812R-473H
HK JDW NO:
79-P1812R-473H
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
P1812R-473H
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.189Lx0.134W 4.80mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±3%
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Depth
    3.4mm
  • Current Rating
    260mA
  • Inductance
    47μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.064Ohm Max
  • Max DC Current
    260mA
  • Current - Saturation
    366mA
  • Height
    3.4mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm