  • P230-2FC20BR500K
P230-2FC20BR500K
advertisement
Manufacturer No:
P230-2FC20BR500K
HK JDW NO:
860-P230-2FC20BR500K
Package:
Datasheet:
P230-2FC20BR500K
Step5Bar-code shipping tag
P230-2FC20BR500K
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    500kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Actuator Type
    Flatted
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.787 20.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%