  • P230-2QC19BR250K
P230-2QC19BR250K
advertisement
Manufacturer No:
P230-2QC19BR250K
HK JDW NO:
860-P230-2QC19BR250K
Package:
Datasheet:
P230-2QC19BR250K
Step5Bar-code shipping tag
P230-2QC19BR250K
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    250kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Actuator Type
    Knurled and Slotted
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.748 19.00mm