  • P232-DEC30BR10K
P232-DEC30BR10K
advertisement
Manufacturer No:
P232-DEC30BR10K
HK JDW NO:
860-P232-DEC30BR10K
Package:
Datasheet:
P232-DEC30BR10K
Step5Bar-code shipping tag
P232-DEC30BR10K
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Taper
    Linear
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    1.181 30.00mm