  • P232-SFA25BR10K
P232-SFA25BR10K
advertisement
Manufacturer No:
P232-SFA25BR10K
HK JDW NO:
860-P232-SFA25BR10K
Package:
Datasheet:
P232-SFA25BR10K
Step5Bar-code shipping tag
P232-SFA25BR10K
  • Series
    P232
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Actuator Type
    Flatted
  • Bushing Thread
    M9 x 0.75
  • Taper
    Linear
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.984 25.00mm