  • P270-DS21BR10K
P270-DS21BR10K
advertisement
Manufacturer No:
P270-DS21BR10K
HK JDW NO:
860-P270-DS21BR10K
Package:
Datasheet:
P270-DS21BR10K
Step5Bar-code shipping tag
P270-DS21BR10K
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Actuator Type
    Slotted
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.875 22.23mm