  • P270-DS22R10K
P270-DS22R10K
advertisement
Manufacturer No:
P270-DS22R10K
HK JDW NO:
860-P270-DS22R10K
Package:
Datasheet:
P270-DS22R10K
Step5Bar-code shipping tag
P270-DS22R10K
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Actuator Type
    Slotted
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Rotation
    312°
  • Number of Gangs
    1
  • Actuator Length
    0.875 22.23mm