  • P276CP224K275A
P276CP224K275A
advertisement
Manufacturer No:
P276CP224K275A
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-P276CP224K275A
Package:
Datasheet:
P276CP224K275A
Description:
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/275VAC Paper 10% (24 X 11.3 X 16.5mm) Radial 20.3mm 110°C Bag
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P276CP224K275A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    7
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    630VDC|275VAC