  • P277QE103M300A
P277QE103M300A
advertisement
Manufacturer No:
P277QE103M300A
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-P277QE103M300A
Package:
Datasheet:
P277QE103M300A
Description:
Cap Film Suppression X1 0.01uF 630VDC/300VAC Paper 20% (18.5 X 5.2 X 10.5mm) Radial 15.2mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
P277QE103M300A
  • Voltage
    300VAC|630VDC
  • Product Length (mm)
    18.5(Max)
  • Product Height (mm)
    10.5(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Product Weight (g)
    1.7
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%