  • P32-100SX
P32-100SX
advertisement
Manufacturer No:
P32-100SX
HK JDW NO:
197-P32-100SX
Datasheet:
P32-100SX
Description:
AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-100SX
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P32-100SX.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Feature
    SCP
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    100V
  • Current - Output (Max)
    25mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%