  • P32-150SAX/MHIA
P32-150SAX/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P32-150SAX/MHIA
HK JDW NO:
197-P32-150SAX/MHIA
Description:
AC/DC CONVERTER 150VDC
Step5Bar-code shipping tag
P32-150SAX/MHIA
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.87 H 88.9mmx63.5mmx22.2mm
  • Feature
    OVP, SCP
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    150V
  • Current - Output (Max)
    17mA
  • Voltage - Input
    115V~220VAC
  • Line Regulation
    ±0.05%
  • Load Regulation
    ±0.2%