  • P32-150SXE
P32-150SXE
advertisement
Manufacturer No:
P32-150SXE
HK JDW NO:
197-P32-150SXE
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
P32-150SXE
Description:
AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-150SXE
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 0.88 H 88.9mmx63.5mmx22.4mm
  • Voltage - Output 1
    150V
  • Current - Output (Max)
    17mA
  • Voltage - Input
    105V~240VAC
  • Line Regulation
    0.05%
  • Load Regulation
    0.2%