  • P32-180SW/MHIA
P32-180SW/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P32-180SW/MHIA
HK JDW NO:
197-P32-180SW/MHIA
Package:
7-DIP Module, 5 Leads
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER 180VDC
Step5Bar-code shipping tag
P32-180SW/MHIA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    ±0.05%
  • Load Regulation
    ±0.2%
  • Package / Case
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    3.50Lx2.50W x 1.25 H 88.9mmx63.5mmx31.8mm
  • Feature
    OVP, SCP
  • Voltage - Output 1
    180V
  • Current - Output (Max)
    15mA