  • P32-18SMT/MHIA
P32-18SMT/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P32-18SMT/MHIA
HK JDW NO:
197-P32-18SMT/MHIA
Quantity:
In Stock : 7121
Step5Bar-code shipping tag
P32-18SMT/MHIA
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 0.88 H 104.1mmx63.5mmx22.2mm
    CE, cURus
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    18V
  • Current - Output (Max)
    50mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC