  • P32-24SMX
P32-24SMX
advertisement
Manufacturer No:
P32-24SMX
HK JDW NO:
197-P32-24SMX
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P32-24SMX
Description:
AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-24SMX
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to P32-24SMX.
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    2.25Lx1.75W x 1.00 H 57.2mmx44.5mmx25.4mm
  • Feature
    SCP
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    50mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC
  • Line Regulation
    0.1%